Дано арифметична прогресія.Відомо,що а1=9,5 і d=2,6.Обчисли суму перших п'яти членів арифметичної

прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Набатов Миша.

Объяснение:

a2 = a1 + d = 9,5 + 2,6 = 12,1

a3 = a2 + d = 12,1 + 2,6 = 14,7

a4 = a3 + d = 14,7 + 2,6 = 17,3

a5 = a4 + d = 17,3 + 2,6 = 19,9

9,5 + 12,1 + 14,7 + 17, 3 + 19, 9 = 73,5