Знайдіть п'ятий член геометричної прогресії: -4; 8; ... СРОЧНО ПРОШУ


Ответы на вопрос

Отвечает Линецкий Лукас.

Ответ:

128

Объяснение:

b5=b1*q^4

b1=-4  b2=8

b2=b1*q

q=b2/b1=8/(-4)=-2

(-2)^4=16

b5=8*16=128