Знайдіть область визначення функції у = (2-х) / (2+х)


Ответы на вопрос

Отвечает Заяц Диана.

Ответ:

у=(2-х)/(2+х)

0=2-х/2+х

2-х/2+х=0

2-х=0

х=2 х=-2