Побудуйте графік функції у = -3х + 4. Користуючись графіком, знайдіть: а) значення функції при х =

1; б) значення аргументу, при якому у = -2. ДАЮ 25 БАЛІВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рудик Саша.

Ответ:

у = -3х + 4.

Графік на фото...

а) y=-3*1+4

   y=-3+4

   y=1

б) -2=-3х+4

   3х=4+2

    3х=6

     х=2