Функцію заданої формулою у=8х-3 ВизначтеА) значення функції якщо значення аргументу дорівнює 2 Б)

значення аргументу при якому значення функції дорівнює -19В) чи проходить графік функції через точку В ( -2; -13 )Помогите пожалуйста СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

Объяснение:

у=8х-3

А) х=2; у=8×2-3=13

Б) -19=8х-3

8х=-19+3

х=-16÷8

х=-2

В) -13=8×(-2)-3

-13=-19 ложное утверждение

График не проходит через точку В(-2;-13)