При якому значеннi х квадратний тричлен x² - 4x + 11 набувае найменшого значення? Знайди його.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорев Денис.

х²-4х+11 = х²-4х+4+7 = (х-2)²+7

Наименьшее значение = 7 при х=2.