Знайдіть значення функції y=-3x+2 , якщо значення аргументу x дорівнює -3.


Ответы на вопрос

Отвечает Писакин Валентин.
у = 3х + 2. х = -3

у = 3*(-2) + 2
у = -6 + 2
у = 4