При яких значеннях y значення виразу y2 − 5y + 7 на 4 більше від значення виразу 2y2 + 4y + 3 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

0 и -9

Объяснение:

y²-5y+7-4=2y²+4y+3

2y²+4y+3-y²+5y-3=0

y²+9y=0

y(y+9)=0

y₁=0

y+9=0; y₂=-9