4. Побудуйте графік функції у= -3 х + 4. За графіком знайдіть: 1) значення функції, якщо х = 3;

2) значення аргументу, якщо у = 7; 3) точки перетину з осями координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Аня.

Ответ:

1) -5

2) -1

3) (0;4), (4\3;0)

Объяснение:

1) y=-3*3+4

  y=-9+4=-5

2) 7=-3x+4

   -3x=3

   x=-1

3) y=-3*0+4

   y=4

   (0;4)- пересечение с осью х

   0=-3x+4

   -3x=-4

    x=4\3 - пересечение с осью y