Петрик і Миколка майструють моделі корабликів. Петрик може виготовити за день на 2 моделі більше,

ніж Миколка. Відомо, що для виготовлення 16 моделей Петрик витрачає на 4 дні менше, ніж Миколка. Скільки корабликів за день виготовляє кожен хлопчик? УМОЛЯЮ ПОМОГИТЕ НУЖНО СИСТЕМОЙ УРАВНЕНИЙ ДАМ 20

Ответы на вопрос

Отвечает Бессмертный Рустам.

Ответ:

2 кораблики, 4 кораблики

Объяснение:

Нехай Петрик за день виготовляє х корабликів, Миколка у корабликів, тоді за умовою

х-у=2

16/у - 16/х = 4

х=у+2

16/у - 16/(у+2) = 4

х=у+2

16у+32-164у-4у²-8у=0; у²+2у-8=0. За теоремою Вієта у=-4 (не підходить)   у=2

Миколка виготовляє 2 кораблики за день Петрик 2+2=4 кораблики.