в арифметичній прогресії (an) a1=1, 35,d=-2,4. обчислити номер члкна цієї прогресії, який дорівнює

-25, 05​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Елизавета.

Ответ:

використаємо формули n-го члена арифметичної прогресії:

a_{n} =  a_{1}  + d(n - 1)

тепер підставимо в її відомі значення

 - 25.05 = 1.35  -2 .4(n - 1) \\ 2.4n = 25.05 + 1.35 + 2.4 \\ 2.4n = 28.8 \\ n = 12

значить 12 це шуканий номер

Отвечает Касимов Тимур.

aₙ=a₁+(n-1)d

-25,05 = 1,35+(n-1)*(-2,4)

1,35-2,4n+2,4 = -25,05

3,75-2,4n = -25,05

2,4n = 28,8

n = 12.