Знайдіть значення виразу, подавши його попередньо у вигляді квадрата двочлена , якщо ,

x2(квадрат)-4xy+4y2(квадрат), Якщо x = -2, y = 2

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Объяснение:

x^2-4xy+4y^2=(x-2y)^2

Якщо х=-2; у=2, то (х-2у)^2=(-2-2×2)^2=36