Функцію задано формулою y=-4x+1.Знайдіть значення y,якщо x=-5​


Ответы на вопрос

Отвечает Фарихова Алина.

Ответ:

У= 21

Объяснение:

У= - 4х+1

Х= - 5

У= - 4×(-5)+1=20+1=21