5^3??????????????????


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимова Дарина.

Ответ:125

Объяснение:5^3=5×5×5=25×5=125

Отвечает Мацаков Дорджи.

Ответ:

5^3=5×5×5=125

Объяснение:

Степінь означає кількість разів, скільки потрібно перемножити число