Функція у=0,4х-3,6. Знайти нулі функції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тигиняну Лиза.

найти x при y = 0

0,4x - 3,6 = 0

0,4x = 3,6

x = 3,6/0,4 = 36/4 = 9

Отвечает Вагабова Ольга.

нуль функцїі це коли у=0, тобто ми отримуємо рівняння

0=0,4х-3,6

0+3,6=0,4х

3,6=0,4х

х=9