Знайди корені рівняння 3(x-2)^2=48


Ответы на вопрос

Отвечает Голованчук Саша.

Ответ:

 - 2;6.

Объяснение:

3(x - 2) {}^{2}  = 48 \\ (x - 2) {}^{2}  = 16 \\  \sqrt{(x - 2)  {}^{2}  }  =  \sqrt{16}  \\ x - 2 = 4 \\ x = 6 \\ or \\ x - 2 =  - 4 \\ x =  - 2.