Знайдіть номер члена арифметичної прогресії 8,1;8,5;8,9;...,який дорівнює 13,7.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ключкина Женя.

\displaystyle\bf\\1)\\\\a_{1} =8,1\\\\a_{2}=8,5 \\\\a_{n} =13,7\\\\a_{2} =a_{1} +d\\\\d=a_{2} -a_{1} =8,5-8,1=0,4\\\\a_{n} =a_{1} +d\cdot(n-1)\\\\13,7=8,1+0,4\cdot(n-1)\\\\13,7=8,1+0,4n-0,4\\\\13,7=7,7+0,4n\\\\0,4n=6\\\\n=15\\\\Otvet: \ a_{15} =13,7