Нехай х¹і х² -корені рівняння х² + 2х-7=0. Знайдіть значення виразу1/х¹+1/х² Самі корені знаходити

не по-трібно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арланцев Артём.

1/x1+1/x2=(x1+x2)/(x1*x2)=-b/c=-2/-7=2/7