Знайти знаменник геометричної прогресії, якщо її п'ятий член дорівнює 8, а четвертий 32.​


Ответы на вопрос

Отвечает Межуев Данил.

Ответ:

q=0,25

Объяснение:

q=\frac{b_{n+1}}{b_n} =\frac{b_5}{b_4} =\frac{8}{32} =\frac{8}{32} =\bf0,25