Розвяжіть рівняння х²+2х-15=0 за теоремою вієта​


Ответы на вопрос

Отвечает Сюндюкова Лилиана.

По теореме Виєта в рівняння типа ax²+bx+c=0 сума коренів рівняння буде -(x₁+x₂)=b/a   добуток х₁х₂=с/а

⇒ -(x₁+x₂)=b/a=2/1=2 і  х₁х₂=с/а=-15/1=-15

шукаємо такі коріння, яки буде задовольняти умови

⇒ х₁=-3  х₂=5