СРОЧНО! ДАЮ 100 БАЛЛОВ Яку масу води треба долити до 150 г розчину нітратної кислоти з масовою

часткою 45%, щоб приготувати розчин з масовою часткою 35%​

Ответы на вопрос

Отвечает Вальков Максим.

Ответ:

42.8г

Объяснение:

w=m(реч)/m(роз)

m(HNO3)=0.45*150=67.5г

Пусть масса долитой воды будет х, тогда

0.35=67.5/150+x

67.5=52.5+0.35x

0.35x=15

x=42.8г