Функцію задано формулою у=2х-7. Знайдіть: 1)значення функції,якщо значення аргументу дорівнює 5;

2)значення аргументу, при якому значення функції дорівнює -11.

Ответы на вопрос

Отвечает Толмачев Руслан.

Ответ:

1)y=2*5-7

y=3

2)-11=2x-7

-2x=-7+11

2x=-4

x=-2