Функцію задано формулою у = 5х - 6. Знайти значення у, якщо значення аргументу дорівнює - 2. а) -

3; б) - 16; в) 4; г) - 4.

Ответы на вопрос

Отвечает Ротару Сергей.

Ответ:

-16; -21; -86; 14; -26

Объяснение:

у = 5х - 6
a) у = 5*(-2) - 6=-16
б) у = 5*(-3) - 6=-21
в) у = 5*(-16) - 6=-86
г) у = 5*4 - 6=14
д) у = 5*(-4) - 6=-26