Яке з рівнянь є рівнянням першого степеня з однією змінною а) 0=13 б)x+y=0 в) -2x=0 г)x=y?


Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Софья.

Ответ:

в

Объяснение:

а) 0=13 - "не" вираз

б)x+y=0 - дві змінні x та y

в) -2x=0 - одна змінна х

г)x=y - дві змінні x та y

Отвечает Мадрикова Мадина.

Ответ:

в) -2х=0

Объяснение: