У першому овочесховищі спочатку було 75 тон картоплі, а в другому 21 т. У перше овочесховише щодня

привозили по 12 т картоплі, а в друге по 21 Т. Через скільки днів у цих овочесховищах картоплі стане порівну?​

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Денис.

Відповідь: 6 днів.

                                                Пояснення:

Позначимо кількість днів, через яку у двох овочесховищах кількість картоплі стане рівною, як х.

У першому сховищі було 75 тон і кожного дня привозили по 12 т, тож через х днів там буде 75 + 12х (т).

У другому сховищі була 21 тона і кожного дня привозили по 21 т, тож через х днів там буде 21 + 21х (т).

Так як ці кількості однакові, можемо скласти та розв'язати таке рівняння:

75 + 12х = 21 + 21х

Перенесемо доданки зі змінною вліво, а без змінної — вправо. При перенесенні знак доданка змінюється на протилежний.

12х - 21х = 21 - 75

Зведемо подібні доданки:

-9х = -54

Поділимо обидві частини рівняння на -9:

х = 6

Значить, картоплі в овочесховищах стане порівну через 6 днів.