Розв'яжіть неповне квадратне рівняння 3х²-18х=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сиделов Серёжа.

Ответ:

0, 6

Объяснение:

винесемо спільний множник

3х(х-6)=0

ділимо дві сторони на 3

х(х-6)=0

рівняння дорівню 0 коли хоча б один з множників =0

х=0    або   х-6=0

                   х=6