Знайдіть тригонометрчні функції числа 2π/3


Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Малик.

sin2π/3=sinπ/3=√3/2

cos2π/3=-cosπ/3=-1/2

tg2π/3=-√3

ctg2π/3=-√3/3