1. Функцію задано формулою у = -2х + 3. Знайдіть значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює: 0,4; -1.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьев Дима.

у = -2*0.4 + 3=3-0.8=2.2

у = -2*(-1) + 3=2+3=5