Дано вибірку; 1; 7; 4; 6; 0; 3. Знайдіть медіану вибірки.


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Яна.

Объяснение:

Упорядочим ряд: 0; 1; 3; 4; 6; 7.

Медиана: (3+4)/2=7/2=3,5.

Ответ: медиана = 3,5.