Знайдіть суму вісімнадцяти перших членів арифметичної прогресії (bn), якщо (bn) : 38,35,32.....


Ответы на вопрос

Отвечает Деревянкина Юля.

Ответ:

220

Объяснение:

a1=38
a2=35
a2=a1+d
d=-3
s8=(2a+d(n-1)/2)*n
s8=(76+(-21)/2)*8=220