Знайти точку перетину графіків функцій y=x+3 і y= -x+1. Побудувати графіки і записати точку

перетину Я ОЧЕНЬ ВАС ПРОШУ МОИ ДОРОГИЕ, МОИ ХОРОШИЕ ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Ева.

Відповідь:

Пояснення:

щоб знайти точку перетину, необхідно прирівняти функції

х+3=-х+1

2х=1-3

2х=-2

х=-1

тоді у=-1+3=2

Точка з координатами (-1; 2) є точкою перетину двох прямих

що б побудувати пряму треба зєднати дві точки, через які вона проходить

Пряма у=х+3 проходить через точки (0; 3) і (-3; 0)

Пряма у=-х+1 через точки (0;1) та (1;0)