Знайдіть різницю і 201 член арифметичної прогресії 26, 29, 32


Ответы на вопрос

Отвечает Лошаков Янис.

Ответ:

d=3
a201=626

Объяснение:

a1=26
a2=29
a2=a1+d
d=3
a201=a1+d(n-1)

a201=26+600=626