Знайти точку перетину графіків функцій y=5x+4 і y=-3x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Глухотаренко Роксана.

Объяснение:

точку перетину, отже, графіки дорівнюють:

5х+4=-3х+2

5х+3х=2-4

4х=-2

х=-0,5, значить, ми знайшли х, тепер треба цей х підставити в одну з функцій:

у=5*(-0,5)+4=-2,5+4=1,5 отже, у точці (-0,5;1,5) — графіки у = 5х+4 і у=-3х+2 перетинаються

якщо вам сподобалася моя відповідь, можете поставити позначку «Найкраща відповідь»?