Побудуйте графік функції у = - 2х + 5. Користуючись графіком, знайдіть: 1) значення функції, якщо

значення аргументу дорівнює 2; 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює — 1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Объяснение:

1) х=2

у=-2*2+5

у=-4+5

у=1

2) у=-1

-1=-2х+5

-2х=-1-5

-2х=-6

х=3