Визнач не виконуючи побудови у яких точках перетинає вісь абсцис та вісь ординат графік функцій

y=-0,8x + 1 y= 0,9x - 3

Ответы на вопрос

Отвечает Сапронов Дмитрий.

1) с осью абсцисс: у=0, т.е. -0.8х+1=0, х=-1/(-0.8)=1.25 и искомая точка (1.25;0)

с осью ординат х=0; у=1 и точка (0;1)

2) 1) с осью абсцисс: у=0, т.е. -0.9х-3=0, х=-3/(-0.9)=3 1/3 и искомая точка (3  1/3;0)

с осью ординат х=0; у=-3 и точка (0;-3)