Терміново потрібно розв'язати рівняння 7-(8х+2)-3(3-5х)=4+5(2х-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Шарафутдинов Дима.

Ответ:

х = -1

Объяснение:

7 - (8х + 2) - 3 (3 - 5х)= 4 + 5(2х - 1)

7 - 8х - 2 - 9 + 15х = 4 + 10х - 5

-4 + 7х = -1 + 10х

7х - 10х = -1+4

-3х = 3

х = -1