Знайдіть 3 член геометричної прогресії (bn), якщо b1=8, q=0,5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Наконечна Марта.

\displaystyle\bf\\b_{1} =8\\\\q=0,5\\\\\\b_{3} =b_{1}\cdot q^{2} =8\cdot 0,5^{2} =8\cdot 0,25=2\\\\\\Otvet:b_{3} =2