Визнач точку перетину прямих y = 5x + 13 i y = - 9x + 13, не виконуючи побудови графіків.​


Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Денис.

точка перетини буде та, що має спильни х і у, тобто треб вирішувати рівність

у=5х+13=-9х+13

5х+13=-9х+13

5х+9х+13=13

14х+13=13

1х=13-13

14х=0

х=0

Шукаємо у, підставляючи х=0, у(0)=5×0+13=13

Відповідь: (0;13)