Запишіть геометричну прогресію із семи членів у якої п'ятий членів, дорівнює 16, а знаменник

дорівнює ½. Маю сьогодні здати

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.
Відповідь:
1, 2, 4, 8, 16, 32, 64.
Пояснення:
b4=b5:q = 16: ½ = 8
bb3= b4: q = 8:½ =4
b2= 2
b1 = 1
b6 = b5*q = 16* ½ = 32
b7= b6*q = 32*½ = 64