Розвяжіть рівняння 7x^2-9x=0


Ответы на вопрос

Отвечает Шикунова Оксана.

7x²-9x=0

7x(x-9/7)=0

Якщо добуток дорівнює 0, то будь-якой множник буде 0

7х=0                  х-9/7=0

х₁=0                  х₂=9/7=1(2/7)

Відповідь: 0 і  1(2/7)