Знайдіть різницю d і а десяте арифметичної прогресії -6; -3​


Ответы на вопрос

Отвечает Коноплёв Август.

Ответ:

d=3,~~a_{10}=21

Объяснение:

d=a_{n+1}-a_n=-3-(-6)=-3+6=3;\\a_n=a_1+(n-1)*d\Rightarrow a_{10}=-6+(10-1)*3=-6+9*3=-6+27=21