В арифматичній прогресії(an)знайдіть a1 якщо d=-3 a11=20


Ответы на вопрос

Отвечает Паймерова Дарья.

Ответ:

d=-3; a11=20

a1=?

a11=a1+10d

20=a1+10×(-3)

a1-30=20

a1=20+30

a1=50