З першої ділянки зібрали 2т330кг винограду а з другої 1т 670кг скільки літрів соку отримують із

цього винограду якщо з кожної 100кг винограду 75л соку?

Ответы на вопрос

Отвечает Coco Adam.

Ответ:

Зі всього винограду отримали 3000 л. соку

Пошаговое объяснение:

1)2т330кг + 1т670кг = 4000(кг)

2)4000кг : 100кг = 40(кг)

3)40•75= 3000(л.)

Відповідь: зі всього винограду отримали 3000 л. соку.