З першої ділянки зібрали 42 мішки цибулі, а з другої -29. З другої ділянки зібрали на 715 кг цибулі

меньше,ніж з першої ділянки. Скільки кг цибулі зібрали з кожної ділянки????? Плиз скажите мне условие и решение

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Даша.
1 дел.-42меш-?кг|
2дел.-29меш-?кг|на 715кг <.
1)42-29=13меш,меньше.
2)715:13=55кг в одном мешке.
3)55*42=2310кг с 1 делянки
4)55*29=1595кг со 2 делянки