Функцію задано формулою у=-2х+7, знайдіть значення у, якщо х=2


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерович Рома.
Відповідь:
у=3
Пояснення:
Якщо х=-2 то
y=-2*2+7=-4+7=3