Складіть систему рівнянь за умовою задачі , позначивши довжину дроту в першому мотку через х, а в

другому -через у. У двох мотках 40м дроту. Скільки метрів дроту в кожному мотку, якщо в 2 булло на 2 м менше, ніж у 1 мотку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Саша.

{ x + y = 40 ; { x = 40 - y

{y - x = 2 ; { y - (40 - y) = 2

y - 40 + y = 2 | { y = 21 ; { y = 21

2y = 42 || : 2 | { x = 40 - 21 ; { x = 19

y = 21 |

Ответ: В первом мотке было 19 метров ткани, во втором 21 метров ткани.

{

{

это одна система

(просто мне не нарисовать одну большую скобку)