ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО!! 65 БАЛЛІВ. У першій коробці лежать 3 картки з номерами 1,2,3, а в другій -

3 карти з номерами 4,5,6. З кожної коробки беруть навмання по одній картці. Яка ймовірність того, що сума номерів вибраних карток дорівнюватиме 7?

Ответы на вопрос

Отвечает Волокитина Дарья.

Ймовірність 75%

1+6=7

3+4=7

2+5=7