Довжина стадіону у 2 рази більша, ніж ширина. Знайди довжину та ширину стадіону, скщо його площа

дорівнює 7 200 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Пшеницын Михаил.

Відповідь: ширина=60; довжина=120

розв'язок: x×(x×2)=7200

x²=3600

x=60

60×2=120

120×660=7200