Діагоналі ромба 10м і 24м знайти КУТИ (не сторони)


Ответы на вопрос

Отвечает Спирягин Евгений.

Объяснение:

d1=10 м

d2=24 м

tg(a/2)=(d1/2)/(d2/2)=(10/2)/(24/2)=5/12=

=0,41667

a/2=22,6199

a=22,6199×2=45,2398 градуса

в=180-а=180-45,2398=134,7602 градуса