Діагоналі ромба дорівнюють 4 і 3 см,а сторона 2,5 см Знайти висоту ромба.


Ответы на вопрос

Отвечает Тишков Иван.

Ромб АВСD, АС = 4 см, ВD = 3 см,  АВ =  2,5 см
S ромба= 1/2 * АС * ВD = 1/2 * 4 * 3 = 6 (см²)
S ромба = (1/2)*AB*h
h  = S / (АВ) = 6/2,5 = 2,4 см
Ответ: 2,4 см